Ковзани GRAF SKATES Supra G-945
GRAF SKATES Supra G-945 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAF SKATES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAF SKATES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAF SKATES Supra G-945
Усі ціни 9 →Ковзани Graf Supra G-945, Розмір 42, чорний, G945-42 | 4 909 грн. |
Ковзани Graf Supra G-945, Розмір 44, чорний, G945-44 | 4 909 грн. |
Ковзани Graf Supra G-945, Розмір 40, чорний, G945-40 | 4 909 грн. |
Ковзани Graf Supra G-945, Розмір 41, чорний, G945-41 | 4 909 грн. |
Ковзани Graf Supra G-945, Розмір 47, чорний, G945-47 | 4 909 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →