Ковзани GRAF SKATES Supra G5035
GRAF SKATES Supra G5035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAF SKATES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAF SKATES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAF SKATES Supra G5035
Ковзани GRAF Supra MCI 5035 дорослі, Розмір 7.5 D (41), чорний/жовтий, MCI | 9 209 грн. |
Ковзани GRAF Supra MCI 5035 підліткові, Розмір 5.0 D (37), чорний, MCI5035 | 7 454 грн. |
Хокейні ковзани GRAF Supra MCI 5035 Jr | 9 480 грн. |
Хокейні ковзани GRAF Supra MCI 5035 Sr Дорослі | 11 850 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →