Духова шафа GRANADO GEO 62-0200
Фото 8 |
GRANADO GEO 62-0200 2022 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO GEO 62-0200
Усі ціни 34 →Granado Granado Geo 62-0200 Black glass | 9 999 грн. |
Духова шафа Granado GEO 62-0200 black (GEO26202005) | 9 999 грн. |
Духова шафа електрична Granado GEO 62-0200 white | 10 999 грн. |
Духовой шкаф электрический Granado Geo 62-0200 black | 9 999 грн. |
Духовой шкаф Granado GEO 62-0200 black | 9 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GRANADO GEO 62-0200
Ціни на GRANADO GEO 62-0200 |
---|---|---|---|---|
GRANADO GEO 61-0200 | від 8 390 грн. | 18 пропозицій | ||
GRANADO GEO 62-0200 | від 8 480 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →