Змішувач GRANADO Tarrasa
Фото 11 |
GRANADO Tarrasa |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Tarrasa
Усі ціни 65 →Змішувач для кухні Granado Tarrasa Black Shine чорний | 2 590 грн. |
Змішувач Granado Tarrasa LUX inox (gz0307L) | 2 599 грн. |
Смеситель Granado Tarrasa Lux black shine | 3 616 грн. |
Смеситель для кухни Granado Tarrasa black shine | 2 590 грн. |
Змішувач GRANADO Tarrasa LUX inox (gz0307L) | 2 634 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →