Болгарка Grand MShU-125-1300
Grand MShU-125-1300 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель MShU-125-1300 без налаштування числа обертів, а в моделі MShU-125-1300E є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand MShU-125-1300
Усі ціни 10 →Болгарка Grand МШУ-125-1300 | 1 169 грн. |
Болгарка Grand МШУ-125-1300 | 1 065 грн. |
Болгарка Grand МШУ-125-1300 8260 | 1 057 грн. |
Болгарка Grand МШУ-125-1300 | 1 305 грн. |
Болгарка МШУ-125-1300 | GRAND | 1 211 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Grand MShU-125-1300
Ціни на Grand MShU-125-1300 |
---|---|---|---|---|
Grand MShU-125-1300 | від 1 057 грн. | 10 пропозицій | ||
Grand MShU-125-1300E | від 1 106 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →