Циркулярна пила Grand PD-185-1950
Відео 2Фото 12 |
Grand PD-185-1950 |
|
Компактна і порівняно легка переносна дискова пила для лінійного розпилу широкого асортименту твердих матеріалів. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2016 року, орієнтований на активне побутове і професійне використання. Має стандартну компонування з поперечним розташуванням двигуна. Потужність надійного колекторного електродвигуна сягає 1950 Вт, а швидкість обертання доходить до вражаючих 5500 об/хв.
Цього цілком достатньо для енергійного розпилювання деревини будь-якої твердості, фанери різної товщини, деревоволокнистих і деревостружкових плит, сендвіч-панелей, ЛДСП, ламінату, термопластів і навіть деяких сплавів кольорових металів. Переносна дискова пила Grand PD-185-1950 розрахована на експлуатацію з дисками діаметром 185 мм з посадочним отвором 20 мм. Чистота получающегося зрізу залежить від типу застосовуваного пильного диска, а значний крутний момент електродвигуна гарантує стабільно високу швидкість різання.
Використання жорсткої алюмінієвої підошви дало змогу обмежити вагу пилки величиною 3,4 кг Завдяки ергономічним рукояток і правильного розподілу ваги, інструмент не перевантажує руки під час тривалих робочих сесій. Максимальна глибина різу становить 65 мм при різанні без нахилу або 44 мм під час роботи під кутом в 45°. М'які гумові накладки на ручках значно пом'якшують вібрацію. Комплектується пільним диском і паралельну напрямної.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Купити Grand PD-185-1950
Усі ціни 18 →Дискова пила Grand ПД-185-1950 | 2 129 грн. |
Пила дискова Grand ПД-185/1950 100264 | 1 922 грн. |
Дискова пилка Grand ПД-185-1950 | 1 937 грн. |
Дискова пила Grand ПД-185-1950 | 1 772 грн. |
Пила дискова Grand ПД-185-1950 | 2 381 грн. |
Купивши пару років тому, з коробки був кривий шпіндель, люфт біля міліметра. Для чистового різу не зовсім підходить, а для дощок самий раз, потужності достатньо Потужня Кривий шпіндель користуюся Grand PD-185-1950 більше року |
Бравши до АЛЛО, підошва літа. Довжина кабелю 2м - мало. Сам кабель у міру еластичний. Максимальна глибина пропилу не 65 а 60мм, виправте в описі. Не зовсім зрозуміло щодо обертів. І на упаковці і в керівництві вказано 5500, а на самій пилці на наклейці вказано 5000 обертів. Ще не користувався, сьогодні лише одержав. Збірка на перший погляд якісна, запахів пластмаси не мало. Максимальна глибина пропилу. Вадим Козак: користуюся Grand PD-185-1950 менше місяця |