Ніж метелик Grand Way 1025 T
Відео 4Фото 5 |
Grand Way 1025 T |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way 1025 T
Grand Way 1025 T | 333 грн. |
Нож-бабочка (балисонг) Grand Way 1025 T 1025T | 333 грн. |
Туристичний ніж Grand Way +1025 T | 333 грн. |
Туристичний ніж Grand Way 1025 T | 333 грн. |
Ніж балісонг Grand Way 1025-T chameleon anodized | 344 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →