Ніж метелик Grand Way 15-A
Відео 4Фото 12 |
Grand Way 15-A |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way 15-A
Усі ціни 15 →Grand Way Ніж балісонг-метелик Grand Way 15-АА | 333 грн. |
Нож-бабочка (балисонг) Grand Way 15 (перламутровый) 15-AA | 333 грн. |
Кишеньковий ніж Grand Way 15-AA | 333 грн. |
Grand Way Ніж балісонг-метелик Grand Way 15-АВ | 333 грн. |
Grand Way Ніж балісонг-метелик Grand Way 15-АС | 333 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →