Ніж / мультитул Grand Way 19837
Grand Way 19837 |
|
Набір метальних ножів (3 шт.).
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way 19837
Grand Way 19837 (3 в 1) | 544 грн. |
Набір метальних ножів Grand Way, 19837 (3в1) | 544 грн. |
Набор метательных ножей Grand Way 19837(3в1) 19837(3в1) | 544 грн. |
Набір туристичних ножів Grand Way 19837 (3в1) | 544 грн. |
Набір ножів туристичних Grand Way 19837 (3в1) | 544 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →