Ніж метелик Grand Way 28-A
Відео 1Фото 3 |
Grand Way 28-A |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way 28-A
Grand Way 28-A | 308 грн. |
Карманный нож Grand Way 28-A 28-A | 307 грн. |
Кишеньковий ніж Grand Way 28-A | 307 грн. |
Ніж балісонг Grand Way 28-A chameleon anodized | 320 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →