Похідний ніж Grand Way 8013 BS
Grand Way 8013 BS |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way 8013 BS
Grand Way 8013 BS | 864 грн. |
Ніж КПК Grand Way (8013 BS) | 864 грн. |
Нож Grand Way 8013 BS 8013BS | 864 грн. |
Кишеньковий ніж Grand Way 8013 BS | 864 грн. |
Додаткові функції і можливості ножа / мультитула Grand Way 8013 BS:
- Матеріал рукояті: натуральна перламутрова мушля
РекомендуємоПорівняти в таблиці →