Похідний ніж Grand Way S 112
Відео 3 |
Grand Way S 112 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way S 112
Grand Way S 112 | 608 грн. |
Ніж складний Grand Way S 112 | 608 грн. |
Нож Grand Way S112 | 608 грн. |
Туристичний ніж Grand Way S 112 | 608 грн. |
Ніж складаний Grand Way S 112 mirror polish, back lock | 631 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →