Змішувач GRB Kitchens 51831510
Фото 2 |
GRB Kitchens 51831510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Kitchens 51831510
Усі ціни 19 →Змішувач для кухні для підключення до системи очищення води GRB Kitchen чо | 13 620 грн. |
Змішувач для кухні під фільтр GRB Kitchen 51831510 | 8 000 грн. |
Змішувач для кухні GRB Kitchens, хром (51831510) 51831510 | 8 124 грн. |
Змішувач для кухні GRB Kitchen Blanco 285, білий матовий (51831511) | 16 527 грн. |
Grb Kasvi Purifier Czarna (51831512) | 15 680 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →