Змішувач GRB Premier 50130500
GRB Premier 50130500 |
|
Змішувач на 3 виходи. Обмежувач температури при 38 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Premier 50130500
Змішувач термостатичний для душу GRB Premier на 3 виходу, хром (50130500) | 13 363 грн. |
GRB GRB PREMIER 50130500 | 14 106 грн. |
Термостат скрытого монтажа на 3 потребителя GRB Premier 50130500 | 14 023 грн. |
Змішувач Premier для душу на 3 споживачі, хром (50130500) TM GRB | 16 318 грн. |
Змішувач термостатичний для душу GRB Premier на 3 виходи, хром (50130500) | 14 164 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →