Кондиціонер Gree Bora GWH07AAB-K3DNA5A/A4A 22 м²
Відео 11 |
Спліт-система з інверторним управлінням з серії Bora Inverter, що поєднує в класичному флаконі повний набір стандартних функцій і передові напрацювання в області енергозбереження. На ефективний обігрів чи охолодження з її допомогою можна розраховувати при «квадратуру» обслуговуваного приміщення близько 22 м². Притому агрегат зберігає працездатність в широкому температурному діапазоні (від -15 °С до 43 °С) і видає під час експлуатації мінімум шуму (24 дБ на низьких обертах вентилятора).
Максимально допустима довжина магістралі між блоками Gree GWH07AAB-K3DNA5A/A4A не повинна перевищувати 15 м при перепаді висот ±5 м. На кожен кіловат витраченої енергії модель продукує від 3 до 3.5 кВт холоду або тепла. Паралельно з основними обов'язками по створенню комфортного мікроклімату кондиціонер виробляє тонку антибактеріальну очищення повітря і нейтралізує неприємні запахи. Опціонально спліт-систему можна доукомплектувати модулем Wi-Fi. Штатно вона управляється з пульта ДУ, збройного власним температурним датчиком.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Купити Gree Bora GWH07AAB-K3DNA5A/A4A 22 м²
Усі ціни 26 →Кондиціонер Gree Bora GWH07AAB-K3DNA5A/A4A | 19 948 грн. |
Кондиционер Gree GWH07AAB-K3DNA5A/A4A | 12 945 грн. |
GREE GWH07AAB-K3DNA5A/A4A (BORA DC INVERTER) | 19 190 грн. |
Кондиціонер Gree Bora Inverter GWH07AAB-K3DNA5A | 15 900 грн. |
Спліт-система Gree GWH07AAB-K3DNA5A/A4A | 18 700 грн. |
Китайська компанія Gree випускає кондиціонери всіх типів — від нехитрих спліт-систем під егідою доступності до продуктивних промислових систем кондиціонування повітря. Лінійку побутових інверторних пристроїв марки відкриває модель Bora Inverter GWH07AAB-K3DNA5A/A4A.
Рушійна сила
Ця «сімка» з роду побутових спліт-систем розрахована на роботу в приміщеннях площею 20-22 м². Температурний «максимум» для кондиціонера — +43 °С за вікном обителі, в морозні деньки пристрій працює на обігрів за температури зовнішнього повітря до -15 °С. Рушійною силою для розгону холодоагенту R410A по судинах системи виступає економічний привод з інверторним управлінням.
Температурний контроль
Інверторний компресор «під капотом» у моделі забезпечує більш точне підтримання заданих параметрів мікроклімату. Пліч-о-пліч з ним поставлено температурний датчик в корпусі пульта ДУ. «Мозок» кондиціонера відстежує температуру безпосередньо поблизу місцезнаходження пульта, а він часто лежить в місцях проживання домочадців. На низьких обертах вентилятора галасливість під час роботи агрегата не перевищує 24 дБ.
Плазмовий іонізатор
У додатковому бортовому обладнанні Gree Bora Inverter GWH07AAB-K3DNA5A/A4A числиться плазмовий іонізатор Cold Plazma. Він очищає повітря від вірусів, хвороботворних мікроорганізмів і грибків, паралельно насичуючи його негативно зарядженими частинками в інтересах поліпшення загального самопочуття домочадців. Для повноти картини варто згадати опціональну можливість доукомплектації внутрішнього блока кондиціонера модулем Wi-Fi, завдяки чому функціями спліт-системи стає можливим керувати «на віддаленні» зі смартфона або планшета.
Модификації Gree Bora GWH07AAB-K3DNA5A/A4A
Ціни на Gree Bora GWH07AAB-K3DNA5A/A4A |
---|---|---|---|---|
Gree Bora GWH07AAB-K3DNA5A/A4A 22 м² | від 12 340 грн. | 26 пропозицій | ||
Gree Bora GWH09AAB-K3DNA5A/A4A 25 м² | від 10 702 грн. | 26 пропозицій | ||
Gree Bora GWH12AAB-K3DNA5A/A4A 32 м² | від 10 118 грн. | 27 пропозицій | ||
Gree Bora GWH18AAD-K6DNA5E 46 м² | від 15 797 грн. | 18 пропозицій | ||
Gree Bora GWH24AAD-K3DNA5A/A6E 61 м² | від 17 913 грн. | 12 пропозицій |