Тепловий насос Gree Versati GRS-CQ6.0Pd/Na-K 6 кВт
Відео 6 | Очікується у продажу 111 226 грн. Джерело: повітря-вода; Призначення: опалення та ГВП; Комплектація: гідромодуль; зовнішній блок; Режим роботи: нагрівання та охолодження; Макс. теплова потужність: 6.1; Макс. потужність охолодження: 5.5; Потужність споживання (нагрів) (кВт): 1.57; ТЕН що догріває (кВт): 3; Компресор: інвертор: інверторний |
Gree Versati GRS-CQ6.0Pd/Na-K 6 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Gree Versati GRS-CQ6.0Pd/Na-K
Ціни на Gree Versati GRS-CQ6.0Pd/Na-K |
---|---|---|---|---|
Gree Versati GRS-CQ8.0Pd/Na-K 8 кВт | від 203 080 грн. | 1 пропозиція | ||
Gree Versati GRS-CQ12Pd/Na-M 12 кВт | від 203 080 грн. | 1 пропозиція | ||
Gree Versati GRS-CQ16Pd/Na-M 15 кВт | від 210 053 грн. | 1 пропозиція |