Тепловий насос Gree Versati GRS-CQ12Pd/Na-M 12 кВт
Відео 6 | від 203 586 грн. Купити! Тепловой насос Gree GRS-CQ12Pd/Na-M инверторAirclimate.proОфіційний партнер Gree (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Gree Versati GRS-CQ12Pd/Na-M 12 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Gree Versati GRS-CQ12Pd/Na-M
Ціни на Gree Versati GRS-CQ12Pd/Na-M |
---|---|---|---|---|
Gree Versati GRS-CQ8.0Pd/Na-K 8 кВт | від 203 586 грн. | 1 пропозиція | ||
Gree Versati GRS-CQ12Pd/Na-M 12 кВт | від 203 586 грн. | 1 пропозиція | ||
Gree Versati GRS-CQ16Pd/Na-M 15 кВт | від 210 577 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →