Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W (INV06)
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W
Інвертор DC-AC Green Cell INV06 12V/230V 150/300W | 1 249 грн. |
Автомобильный инвертор Green Cell 12В на 230В 150Вт/300Вт (INV06) INV06 | 969 грн. |
Перетворювач DC-AC Green Cell INV06 12/220В 150/300W | 1 010 грн. |
Автомобільний інвертор Green Cell 12В на 230В 150Вт/300Вт (INV06) | 1 066 грн. |
Автомобільний інвертор Green Cell 12V на 230V 150W/300W (INV06) | 1 090 грн. |
Модификації Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W
Ціни на Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W |
---|---|---|---|---|
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 150W/300W | від 969 грн. | 6 пропозицій | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 500W/1000W | від 1 925 грн. | 3 пропозиції | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1000W/2000W | від 2 655 грн. | 4 пропозиції | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 1500W/3000W | від 3 736 грн. | 1 пропозиція | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 2000W/4000W | від 6 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Green Cell Car Power Inverter 12V to 230V 3000W/6000W | від 11 990 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →