Автомобільний інвертор Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 3000W/6000W Pure Sine
Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 3000W/6000W Pure Sine |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell Car Power Inverter 24V to 230V 3000W/6000W Pure Sine
Усі ціни 8 →Преобразователь DC-AC Green Cell INV21 24V/230V 3000/6000W | 13 259 грн. |
Перетворювач DC-AC Green Cell INV21 24V/230V 3000/6000W | 12 995 грн. |
Перетворювач DC-AC Green Cell INV21 24V/230V 3000/6000W | 13 100 грн. |
Автомобільний інвертор Green Cell 24V на 230V 3000W/6000W (INV21) Чистий с | 14 585 грн. |
PRZETWORNICA NAPIĘCIA INWERTER Green Cell 24V -> 230V 3000W/6000W CZYST | 12 874 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →