Powerbank Green Cell PowerPlay Ultra 26800
Відео 2Фото 19 |
Green Cell PowerPlay Ultra 26800 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell PowerPlay Ultra 26800
Усі ціни 6 →Зовнішній акумулятор (павербанк) Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800 мАч 1 | 5 650 грн. |
Внешний аккумулятор (павербанк) Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800 мАч 12 | 2 976 грн. |
Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800 мАч 128 W Black (PBGC04) PBGC04 | 6 099 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800 мАг 1 | 2 839 грн. |
УМБ Power Bank Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800mAh 128W (PBGC04) | 5 390 грн. |
Портативний акумулятор Green Cell GC PowerPlay Ultra 26800mAh 128W (PBGC04 | 3 619 грн. |
Відеоогляди