Wi-Fi камера GreenVision GV-090-GM-DIG20-10
GreenVision GV-090-GM-DIG20-10 |
|
Недорога купольна камера відеоспостереження торгової марки GreenVision – це рішення для використання у приміщеннях, у тому числі у будинках, квартирах, офісах, магазинах. Крім можливості LAN-підключення, модель підтримує передачу даних по Wi-Fi, що дозволяє експлуатувати її там, де прокладка проводів вже завершена і псувати ремонт не доцільно. Відеокамера GreenVision GV-090-GM-DIG20-10 примітна наявністю фікс-об'єктиву типу «риб'яче око», який забезпечує збільшену оглядовість (при помітних спотвореннях по краю кадру).
Також тут використовується матриця з фізичним розміром 1/3" і роздільною здатністю 2 МП (відтворення відео 1920x1080 пікселів). режим (є датчик освітленості), в якому працює інфрачервоне підсвічування з дальністю дії до 10 м. На окрему згадку заслуговує детекція руху, наявність картридера, що коректно працює з носіями до 64 ГБ, а також зручне налаштування та керування через мобільний додаток.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GreenVision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GreenVision.
Купити GreenVision GV-090-GM-DIG20-10
Усі ціни 20 →Камера відеоспостереження Greenvision GV-090-GM-DIG20-10 (1.44) (7813) | 1 083 грн. |
Беспроводная купольная камера GV-090-GM-DIG20-10 360 | 983 грн. |
Камера відеоспостереження Greenvision GV-090-GM-DIG20-10 (1.44) (7813) 781 | 983 грн. |
GreenVision GV-090-GM-DIG20-10 360 1080p LP7813 | 983 грн. |
Greenvision Камера відеоспостереження Greenvision GV-090-GM-DIG20-10 (1.44 | 983 грн. |