Рюкзак Gregory Sigma 28 28 л (104093/1297)
Відео 1Фото 13 |
Gregory Sigma 28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gregory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gregory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gregory Sigma 28 28 л
Міський рюкзак Gregory Sigma 28л Mineral Grey (104093/1560) 104093/1560 | 4 564 грн. |
Міський рюкзак Gregory Sigma 28л Des.Rose (104093/1297) 104093/1297 | 4 564 грн. |
Міський рюкзак Gregory Sigma 28л Misty Blue (104093/1565) 104093/1565 | 4 564 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →