Рюкзак Gregory Targhee 32 S 32 л S
Фото 13 | Товар застарів 8 947 грн. Призначення: похідний; Основне призначення: унісекс; Загальний об'єм (л): 32; Тип спинки: анатомічна; жорстка спинка; вентиляція спини; грудна стяжка; бічні стяжки; поясний ремінь; Конструкція: Кишені: фронтальна кишеня; краб-кишеня; нижня кишеня; кишені на поясному ремені; Матеріал: нейлон |
Gregory Targhee 32 S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gregory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gregory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gregory Targhee 32 S
Ціни на Gregory Targhee 32 S |
---|---|---|---|---|
Gregory Targhee 32 L 32 л L | від 10 903 грн. | 2 пропозиції | ||
Gregory Targhee 32 M 32 л M | від 10 903 грн. | 2 пропозиції | ||
Gregory Targhee 45 L 45 л L | від 11 664 грн. | 1 пропозиція | ||
Gregory Targhee 45 M 45 л M | від 11 664 грн. | 2 пропозиції | ||
Gregory Targhee 45 S 45 л S | від 10 142 грн. | 2 пропозиції |