Рюкзак Gregory Targhee 45 L 45 л L
Фото 13 | 11 664 грн. Купити! Спортивний рюкзак Gregory Alpine Targhee 45 L Sunset Orangee (121133/1842)Bagfactory.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Gregory Targhee 45 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gregory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gregory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gregory Targhee 45 L
Ціни на Gregory Targhee 45 L |
---|---|---|---|---|
Gregory Targhee 32 L 32 л L | від 10 903 грн. | 2 пропозиції | ||
Gregory Targhee 32 M 32 л M | від 10 903 грн. | 2 пропозиції | ||
Gregory Targhee 45 L 45 л L | від 11 664 грн. | 1 пропозиція | ||
Gregory Targhee 45 M 45 л M | від 11 664 грн. | 2 пропозиції | ||
Gregory Targhee 45 S 45 л S | від 10 142 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →