Плита Greta 1470-00-07A
Фото 10 |
Greta 1470-00-07A 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greta 1470-00-07A
Плита газова Greta 1470-00-07а бежевый ч.р. gg 5072 cg 38 e (20916) | 9 960 грн. |
Плита газова Greta 1470-00-07AА біл. GG 5072 MG 33(W) (20429) | 9 111 грн. |
Плита газова Greta 1470-00-07а білий gg 5072 mg 33 w (20429) | 9 720 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →