Плита Greta 1470-E-SK-03 білий
Фото 4 |
Greta 1470-E-SK-03 білий |
|
Повнорозмірна кухонна плита побутового класу з інфрачервоною варильною поверхнею і електричною духовкою з рядом додаткових функціональних можливостей. Позиціонується виробником в базовий ціновий сегмент і може послужити хорошим вибором для користувачів, яким необхідна просто класична модель зі стандартним набором можливостей і виключно електричним живленням. Пристрій має трохи зменшені габарити корпусу (50х54 см), добре поєднуються з розмірами типових кухонних меблів та іншої великої побутової технікою.
Перш за все звернемо увагу на те, що плита Greta 1470-E-SK-03 оснащена варильною поверхнею з нагрівальними елементами типу Hi-Light. Ці нагрівачі мають невелику теплову інерцію, швидко виходять на заданий режим і забезпечують хорошу тепловіддачу, що гарантує швидкий Підігрів, порівнянний з тим, що виходить на газових конфорках. У розпорядженні користувача дві конфорки потужністю 1,2 кВт (діаметром 16,5 см) і дві на 1,8 кВт (діаметром 20 см). Робоча поверхня має склокерамічне покриття, яке досить стійке до виникнення подряпин, а також легко і просто очищається. Додатково передбачений індикатор залишкового тепла. Електрична духовка на 50 л допоможе в приготуванні випічки, запікання м'яса, птиці середнього розміру, овочів і риби.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Купити Greta 1470-E-SK-03 білий
Плита электрическая Greta 1470-э-ск/03 белый | 11 399 грн. |
Greta 1470-ЭСК-03 | 10 700 грн. |
Плита електрична Greta 1470-ЭСК-03 білий SE 5001 NN 13(W) (20282) | 10 499 грн. |
Плита електрична Greta 1470-Е-СК-03 Б | 11 299 грн. |