Плита Greta 600-09 GE WH білий
Greta 600-09 GE WH білий |
|
Класична кухонна плита з газовою варильною поверхнею і зручною електронною духовкою. Виробником позиціонується як продукт доступної цінової категорії, призначений для побутового використання. Модель насамперед орієнтована на широке коло користувачів, які вибирають просту, але надійну побутову техніку з вигідним поєднанням ціни і функціональності. Комплектується литими чавунними гратами, які представляють собою зручну опору для посуду і відрізняються високою надійністю експлуатації.
Кухонна плита Greta 600-09 GE WH має класичні габаритні розміри корпусу 60х54 см і досить традиційний дизайн, який легко впишеться в кухонний інтер'єр. Чотири газових конфорки мають різну потужність (одна мала на 0,95 кВт, дві середніх універсальних на 1,7 кВт і одна велика на 3,3 кВт). Регулювання полум'я здійснюється за допомогою надійних механічних поворотних регуляторів. Електрична духовка об'ємом 50 л оснащена відкидними дверцятами з подвійним склінням і термостатом. Може використовуватися для приготування домашньої випічки, запікання овочів, м'яса, птиці та риби. Температура нагріву всередині духовки регулюється користувачем в межах до 280 °C. внутрішня поверхня також захищена легко очищається термостійкою емаллю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Купити Greta 600-09 GE WH білий
Усі ціни 7 →Комбинированная плита Greta 600-гэ/09 wh | 11 344 грн. |
Greta 600-ГЭ-09А (ЧР) GE 6702 CG 38(W) | 11 399 грн. |
Газова плита Greta 600-ГЭ-09А біла (чавунні решітки) | 10 649 грн. |
Плита Greta 600-гэ-09а (w) чугун | 12 145 грн. |
Плита greta 600-гэ-09 а (b) чугун решётка | 10 601 грн. |
Greta 600-ГЭ-09 а (B) ЧР | 11 399 грн. |
Газова плита Greta 600-ГЭ-09А коричнева, чавунні решітки | 9 999 грн. |
Гарна, простора, зручна, якісна та відносно недорога плита з електричною духовкою та зручним регулятором температури; також заслуговує на похвали електрозапалювання конфорок та їх потужність (головна конфорка 3,3 кВт, дві допоміжні по 1,7 кВт, "під турку" 0,95 кВт). Красива зовнішність, відмінна ергономіка, гарний функціонал та комплектація за невеликі гроші Дуже складно витягнути знімні напрямні духовки (так це не потрібно) користуюся Greta 600-09 GE WH кілька місяців |
- Скляна кришка варильної поверхні
- Ящик для аксесуарів
- Електропідпал конфорок кнопкою