Плита Greta 600-16A білий
Greta 600-16A білий 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greta 600-16A білий
Плита газова Greta 600-16aа білий gg 6770 mg 23(w) (20797) | 10 919 грн. |
Greta 600-16AA | 9 737 грн. |
Кухонна плита Greta 600-16 AA біла | 9 799 грн. |
Плита газова Greta 600-16AА білий GG 6770 MG 23(W) (20797) | 9 554 грн. |
Плита газова Greta 600-16AА (W) | 10 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →