Плита Greta KU 20 NM B коричневий
Фото 4 |
Greta KU 20 NM B білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greta KU 20 NM B коричневий
Усі ціни 10 →GRETA KU 20 NM B | 1 065 грн. |
GRETA KU 20 NM B | 1 060 грн. |
Greta KU 20 NM B | 1 090 грн. |
Настольная плита Greta KU 20 NM B | 999 грн. |
GRETA KU 20 NM B | 1 054 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Greta KU 20 NM B
Ціни на Greta KU 20 NM B |
---|---|---|---|---|
Greta KU 20 NM W білий | від 999 грн. | 17 пропозицій | ||
Greta KU 20 NM B коричневий | від 989 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →