Інсталяція для туалету Grohe 38721001
Фото 3 |
Grohe 38721001 |
|
Додатково може комплектуватися клавішею змиву
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe 38721001
Усі ціни 35 →Система інсталяції для унітазу Grohe Rapid SL 38721001 | 7 599 грн. |
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL 3в1 (38721001) 38721001 | 7 599 грн. |
Система інсталяції для унітазу Grohe Rapid SL 3 в 1 (38721001) 38721001 | 6 100 грн. |
Grohe Grohe Rapid SL Інсталяція для унітазу - 38721001 | 7 599 грн. |
Grohe Grohe Rapid SL 38721001 | 8 280 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →