Інсталяція для туалету Grohe 38775001 WC
Відео 1Фото 4 |
Grohe 38775001 WC без унітазунітаз |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe 38775001 WC
Усі ціни 10 →Інсталяція для унітазу GROHE Rapid SL 38775001 + Унітаз підвісний Am Pm Sp | 16 555 грн. |
Установка Grohe Rapid SL 38775001 комплект 4 в 1 + Унітаз підвісний Roca G | 13 633 грн. |
Інсталяція Grohe Rapid SL (4-в-1) комплект 38775001 з унітазом Villeroy & | 19 000 грн. |
Інсталяція Grohe Rapid SL 38775001 комплект 3 в 1 + Унітаз підвісний LAUFE | 12 556 грн. |
Інсталяція для унітазу GROHE Rapid SL 38775001 + Унітаз підвісний Roca Gap | 13 899 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Grohe 38775001 WC
Ціни на Grohe 38775001 WC |
---|---|---|---|---|
Grohe 38775001 | від 8 280 грн. | 6 пропозицій | ||
Grohe 38775001 WC | від 12 200 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →