Душовий піддон Grohe 39301 90x90 (39301000)
Фото 6 |
Grohe 39301 90x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe 39301 90x90
Душовою акриловий піддон Grohe 90х90 39301000 | 6 534 грн. |
Душовий піддон Grohe 90x90 см (39301000) 39301000 | 9 675 грн. |
Grohe Grohe 39301000 | 9 675 грн. |
Душовий піддон 90 х 90 см універсальний білий (39301000) | 10 159 грн. |
Піддон для душової кабіни GROHE 39301000 90x90x3см квадратний акриловий бе | 9 675 грн. |
Модификації Grohe 39301 90x90
Ціни на Grohe 39301 90x90 |
---|---|---|---|---|
Grohe 39302 80x80 | від 6 237 грн. | 7 пропозицій | ||
Grohe 39301 90x90 | від 6 534 грн. | 5 пропозицій | ||
Grohe 39300 100x100 | від 8 844 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →