Змішувач Grohe Allure Brilliant 20342000
Фото 6 |
Grohe Allure Brilliant 20342000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Allure Brilliant 20342000
Усі ціни 9 →Grohe Grohe Allure Brilliant 20342000 | 36 675 грн. |
Змішувач для умивальника на три отвори GROHE Allure Brilliant хром латунь | 36 675 грн. |
Grohe Allure Brilliant DN 15 CHROM 20342000 | 25 520 грн. |
Grohe Allure Brilliant DN 15 CHROM 20342000 | 26 158 грн. |
Grohe Allure Brilliant DN 15 CHROM 20342000 | 26 796 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →