Змішувач Grohe Atrio 32043003
Фото 4 |
Grohe Atrio 32043003 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Atrio 32043003
Усі ціни 14 →Змішувач для умивальника одноважільний GROHE Atrio графіт латунь з донним | 28 395 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Atrio M-size (32043AL3) 32043AL3 | 24 550 грн. |
Grohe M-Size Atrio 32043003 | 12 840 грн. |
Змішувач для умивальника GROHE Atrio (32043AL3), графіт 32043AL3 | 28 395 грн. |
Grohe M-Size Atrio 32043003 | 13 161 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →