Змішувач Grohe Bau Cosmopolitan E 36452000
Фото 3 |
Grohe Bau Cosmopolitan E 36452000 |
|
Змішувач має 7 попередньо встановлених режимів: автоматичний змив, мийний режим і ін. Додаткові функції і точні налаштування регулюються за допомогою пульта дистанційного керування (купується окремо)
Змішувач для холодної або змішаної води. Має фільтри що вловлюють бруд. Термін служби батареї: приблизно 7 років (при 150 включеннях в день).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Bau Cosmopolitan E 36452000
Усі ціни 9 →Змішувач для раковини Grohe Bau Cosmopolitan E (36452000) 36452000 | 8 610 грн. |
Сенсорний змішувач для раковини Grohe Bau Cosmopolitan E (36452000) 364520 | 8 832 грн. |
Змішувач для раковини GROHE Bau Cosmopolitan E 36452000 | 7 896 грн. |
Змішувач для умивальника Grohe Bau Cosmopolitan E 6V (36452000) | 7 215 грн. |
Кран безконтактний для умивальника Grohe Bau Cosmopolitan E без змішування | 9 450 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →