Змішувач Grohe BauClassic 23161000
Відео 3Фото 5 |
Grohe BauClassic 23161000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauClassic 23161000
Усі ціни 21 →Змішувач для раковини Grohe Bau Classic 23161000 | 3 600 грн. |
Змішувач для умивальника Grohe BauClassic 23161000 | 4 905 грн. |
Grohe Grohe BauClassic 23161000 | 4 905 грн. |
Змішувач на раковину однозахватний GROHE BauClassic хром латунь з донним к | 4 905 грн. |
Змішувач для раковини Grohe BauClassic (23161000) 23161000 | 4 290 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →