Змішувач Grohe BauClassic 29048000
Відео 1Фото 2 |
Grohe BauClassic 29048000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauClassic 29048000
Усі ціни 15 →Змішувач для душу Grohe BauClassic (29048000) 29048000 | 3 465 грн. |
Grohe Grohe BauClassic 29048000 | 3 465 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душу на 1 канал GROHE BauClassic хром лат | 3 465 грн. |
Вбудований змішувач для душу Grohe BauClassic (29048000) 29048000 | 3 465 грн. |
Grohe Grohe BAUCLASSIC змішувач для душу, одноважільний - 29048000 | 3 465 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →