Змішувач Grohe BauCurve 20288000
Фото 4 |
Grohe BauCurve 20288000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauCurve 20288000
Усі ціни 11 →Настінний змішувач GROHE BAU CURVE 20288000 | 5 925 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу GROHE BauCurve х | 7 425 грн. |
Змішувач для умивальника Grohe BauCurve S-Size (20288000) 20288000 | 7 425 грн. |
Смеситель Grohe BauCurve S-Size (20288000) 20288000 | 6 459 грн. |
Змішувач Grohe BauCurve S-Size (20288000) 20288000 | 7 425 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →