Змішувач Grohe BauFlow 23601000
Фото 3 |
Grohe BauFlow 23601000 Bauбез ручного душу |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauFlow 23601000
Усі ціни 15 →Змішувач для ванни Grohe Bau Flow хром 23601000 | 3 960 грн. |
Змішувач для ванни Grohe BauFlow (колір - хром) 23601000 23601000 | 3 380 грн. |
Grohe Grohe BauFlow 23601000 | 3 960 грн. |
Змішувач для ванни Grohe Bauflow (429723) 429723 | 3 960 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом GROHE BauFlow хром л | 3 960 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →