Змішувач Grohe BauLoop 23337000
Відео 3Фото 4 |
Grohe BauLoop 23337000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Купити Grohe BauLoop 23337000
Усі ціни 17 →Змішувач для раковини Grohe BauLoop 23337000 | 2 952 грн. |
Grohe Grohe BauLoop S-Size 23337000 | 3 240 грн. |
Кран для умивальника одновентильний GROHE BauLoop хром латунь 23337000 | 3 240 грн. |
Змішувач для раковини Grohe BauLoop (23337000) 23337000 | 2 834 грн. |
Змішувач для раковини GROHE BauLoop 23337000 | 2 700 грн. |
Модель вибиралася під умивальник у санвузлі. Спеціально розглядав змішувач надійного бренду. Ця модель за списком виявилася досить бюджетною як для Grohe. Не лякали навіть різні відгуки про нестандартні шланги підключення. Примітним також видався "циліндричний" вигляд. Але насправді все не так чудово. Зовнішній вигляд пристрою зовсім не конус, а циліндр (може трохи звужений догори), як у більшості змішувачів такого класу. В даному випадку "дякую" маркетологам за вдале титульне фото, яке додає особливість дизайну. Підключення стало другим випробуванням. Відкрутити старі шланги і замінити на нові з відповідним різьбленням для труби не вдалося. Для цього треба розбирати змішувач. А проводити таку операцію в перший день "життя" змішувача та й недосвідченій людині якось не хочеться, раптом що, потім не повернути в магазин. У результаті перехідник до рідних шлангів Grohe та новий шланг до труби водопроводу вирішили проблему, але зайняли зайвий простір у шафці під умивальником. На цьому негатив відкинемо убік, оскільки модель справді гарна. Аератор ефективний, витрата води незначна, вода не розбризкується, дизайн компактний, елегантний і не помітний. Звичайно на блискучому корпусі залишаються розводи, якщо краплі, що потрапили, не протирати, але це властиво всім моделям. Загалом покупкою задоволений, хоч і довелося повозитись із установкою. Низька ціна як для Grohe, витрата води, аератор Оманливе фото, не можна замінити шланги без розбирання змішувача Юрий И: користуюся Grohe BauLoop 23337000 кілька місяців |
Точний підбір температури
Дуже компактний змішувач для умивальника Grohe BauLoop 23337 належить до недорогих продуктів відомого німецького виробника. Модель володіє цікавим дизайном і управляється одноважільного джойстиком, встановленим на плоскій верхній площадці виливу. Закруглені лінії джойстика з пелюстковим металевим важелем, що має внутрішній овальний виріз, характерні для всіх пристроїв серії BauLoop, об'єднаних цим загальним ознакою. Симетричний хід важеля в межах кута 100° дозволяє точно підбирати температуру змішаної води.
Все, за що люблять Grohe
Загальна висота конструкції становить 148 мм при глибині виливу 90 мм. Нахилений під кутом 20° аератор, GROHE EcoJoy ефективно насичує воду повітрям, зберігаючи незмінним напір при витраті 5.1 л/хв, що дозволяє економити до 50% цінного природного ресурсу. Керамічний картридж ∅ 28 мм, встановлений в приладі для точної і легкої регулювання натиску і температури, виготовлений по технології GROHE Longlife, в якій не застосовується тефлонове покриття замикальних пластин. Змішувач має якісне довговічне хромоване покриття GROHE StarLight, стійке до стирання і забруднень, завдяки чому він зберігає первісний вигляд протягом тривалого терміну служби. Виробник дає на цю модель 5 років гарантії.
Донний клапан в додачу
Система швидкого монтажу і комплектні шланги гнучкої підводки G 3/8 дюйма навряд чи допоможуть прискорити підключення приладу через розбіжностей з трубними стандартами старих вітчизняних водопроводів. Крім базової моделі, виробник пропонує модифікацію, укомплектовану ланцюжком пробки для зливного отвору. Якщо ж вам необхідна функція донного клапана, за яку до того ж не доведеться доплачувати, то рекомендуємо звернути увагу на модифікацію моделі Grohe BauLoop 23335, що має таке доповнення.