Змішувач Grohe BauLoop 23337001
Фото 7 |
Grohe BauLoop 23337001 |
|
З обмежувачем температури. Вода не контактує з металами корпусу змішувача. Система швидкого монтажу.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauLoop 23337001
Усі ціни 22 →Змішувач для раковини Grohe BauLoop New хром 23337001 | 2 390 грн. |
Змішувач для раковини Grohe BauEdge New S-Size (колір - хром), без донного | 2 380 грн. |
Grohe Grohe BauLoop New S-Size 23337001 | 2 970 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний GROHE BauLoop хром латунь 23337001 | 2 970 грн. |
Змішувач для раковини Grohe BauLoop (23337001) 23337001 | 2 970 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →