Змішувач Grohe BauLoop 23603001
Фото 6 |
Grohe BauLoop 23603001 Bauбез ручного душу |
|
Змішувач з обмежувачем температури води. Регульований обмежувач потоку дозволяє встановлювати об'єм витрати води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauLoop 23603001
Усі ціни 28 →Змішувач для ванни Grohe BauLoop New хром 23603001 | 3 670 грн. |
Змішувач для ванни Grohe BauLoop New M-Size 23603001 | 3 440 грн. |
Grohe Grohe Bauloop New 23603001 | 4 320 грн. |
Кран для ванної одновентильний литий GROHE BauLoop New M-Size хром латунь | 4 142 грн. |
Cмеситель для ванны Grohe BauLoop New 23603001 однорычажный, настенный мон | 4 320 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →