Змішувач Grohe BauLoop 29081000
Grohe BauLoop 29081000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauLoop 29081000
Усі ціни 24 →Змішувач для ванни Grohe Bau Loop 29081000 | 4 100 грн. |
Grohe Grohe BauLoop 29081000 | 5 985 грн. |
Змішувач прихованого монтажу GROHE BauLoop 29081000 хром латунь 163мм CV03 | 5 985 грн. |
Вбудований змішувач для ванни НЧ+СЧ Grohe BauLoop (29081000) 29081000 | 5 985 грн. |
Смеситель для ванны Grohe BauLoop 29081000 скрытого монтажа 193396 | 5 985 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →