Змішувач Grohe Blue 31303000
Grohe Blue 31303000 |
|
Окремі водотоки для питної водопровідної води. Є можливість регулювання витрати води.
Фільтр для питної води в комплект не входить
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue 31303000
Усі ціни 13 →Змішувач для мийки Grohe Blue Bi-Flow 31303000 | 24 149 грн. |
Змішувач для кухні для фільтру GROHE Blue хром латунь 31303000 | 24 149 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Grohe Blue (31303000) 3130300 | 18 675 грн. |
Смеситель GROHE BLUE PURE ХРОМ 31303000 | 18 610 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Grohe Blue Pure (31303000) | 16 542 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →