Змішувач Grohe Blue 33251000
Відео 3Фото 6 |
Grohe Blue 33251000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Купити Grohe Blue 33251000
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні Grohe Blue 33251000 Без фільтра | 12 500 грн. |
Змішувач кухонний з підключенням до фільтра Grohe Blue (колір - хром) 3325 | 12 300 грн. |
Grohe Grohe Blue Pure 33251000 | 13 296 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Grohe Blue (33251000) 3325100 | 22 916 грн. |
Змішувач кухонний, одноричажний Grohe BLUE PURE 33251000 | 12 039 грн. |
Підключення до фільтру питної води
Змішувач для кухні відомого німецького бренду Grohe Blue 33251 серед однокласників виділяється зручною можливістю підключення до фільтру для питної води. Отримання питної води прямо з крана на кухні стало можливим завдяки незалежній подачі неочищеної водопровідної та фільтрованої води за окремим внутрішнім протоках. Для миття посуду використовується бічній одноважільний джойстик, змонтований у правій частині корпусу. Технологія плавного і м'якого ходу важеля Grohe SilkMove гарантує точність і легкість змішування води протягом усього терміну служби змішувача. Подача відфільтрованої питної води регулюється ручкою ліворуч. Блок управління питною водою дозволяє виконати встановлення бажаної температури в діапазоні від 6 °С до 10 °С.
Про конструкції і особливості експлуатації
Прилад має С-образну вилив і, при загальній висоті конструкції 403 мм, забезпечує висоту струменя 253 мм, що виходить з аератора під кутом 5°. Змішувач оснащений керамічним картриджем з нестандартним діаметром 46 мм Робота змішувача розрахована на діапазон робочих тисків у водопровідній системі від 2 до 5 бар, що відповідає фактичним значенням в наших мережах. Більш високий тиск у водопровідній магістралі зажадає установки редуктора на вході. При нормальному тиску у водопроводі величина витрати води складає приблизно 9 л/хв, що досить економно. Температура гарячої води на вході не повинна перевищувати 70 °С. Модель доступна з двома видами зносостійких покриттів Grohe StarLight: матова «нержавійка» і полірований хром». На змішувач поширюється фірмова гарантія виробника 5 років. Прилад всім хороший, якщо б не одне але. На жаль, в базовій комплектації цієї моделі не передбачені фільтри для води, які доведеться купувати окремо. За стартовий комплект фільтрів доведеться викласти близько 300 доларів, що в сумі зі змішувачем вийде дуже накладно.