Змішувач Grohe Blue Home 31539000
Відео 3Фото 9 |
Grohe Blue Home 31539000 |
|
Змішувач з функцією очищення водопровідної води. Сенсорні кнопки для трьох видів фільтрованої
і газованої питної води (негазована, середньогазована, газована). Забезпечує 3 л охолодженої води на годину
Потрібні вентиляційні отвори нижньої частини кухонної шафи. Окремі водотоки для питної водопровідної води
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Blue Home 31539000
Усі ціни 13 →Змішувач для кухні Grohe Blue Home 3 хром 1539000 з фільтром 31539000 | 97 989 грн. |
Змішувач для кухні зі стартовим пакетом Grohe Blue Home 31539000 | 97 990 грн. |
Змішувач для кухонної мийки GROHE Blue Home 31539000 | 71 953 грн. |
Grohe Blue Home 31539000 | 95 500 грн. |
Grohe (31539000) | 78 880 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Можна встановити додаток Grohe Ondus для моніторингу ємності фільтра і CO2.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →