Змішувач Grohe Concetto 19345001
Фото 3 |
Grohe Concetto 19345001 |
|
Без вбудовуваного механізму (купується окремо)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Concetto 19345001
Усі ціни 8 →Змішувач одноважільний для душу Grohe Concetto 19345001 | 5 990 грн. |
Grohe Grohe Concetto 19345001 | 7 785 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини GROHE Concetto 19345001 | 7 785 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Grohe Concetto (19345001) 19345001 | 6 629 грн. |
Змішувач для душа Grohe Concetto, зовнішня частина 19345001 | 7 785 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →