Змішувач Grohe Concetto 23920001
Фото 8 |
Grohe Concetto 23920001 |
|
З обмежувачем температури. EcoJoy: технологія зменшення витрати води без втрати зручності використання. З системою QuickFix (швидкий монтаж). Аератор Grohe AquaGuide з можливістю регулювання кута струменя води: 10-30°.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Concetto 23920001
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини Grohe Concetto XL хром 23920001 | 8 733 грн. |
Змішувач для раковини високий Grohe Concetto (колір - хром), без донного к | 8 600 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Concetto (23920001) 23920001 | 8 816 грн. |
Змішувач для раковини GROHE Concetto 23920001 | 8 625 грн. |
Високий змішувач для раковини Grohe Concetto (23920001) | 9 585 грн. |
Змішувач для раковини Grohe Concetto XL хром 23920001 | 8 733 грн. |
Змішувач для умивальника Grohe Concetto XL, хром (23920001) | 11 981 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →