Умивальник Grohe Cube 3947300H 600 мм
Фото 4 |
Grohe Cube 3947300H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Cube 3947300H 600 мм
Усі ціни 6 →Раковина підвісна Grohe Cube 3947300H | 13 590 грн. |
Раковина підвісна Grohe Cube 3947300H | 12 684 грн. |
Умивальник підвісний GROHE Cube Ceramic 600x490x150мм прямокутний білий 39 | 13 001 грн. |
Умивальник подвесная Grohe Cube 3947300H | 13 590 грн. |
Раковина GROHE Cube Ceramic 3947300H біла | 13 590 грн. |
Умивальник підвісний GROHE Cube Ceramic 600x490x150мм прямокутний білий 39 | 12 971 грн. |
Модификації Grohe Cube 3947300H
Ціни на Grohe Cube 3947300H |
---|---|---|---|---|
Grohe Cube 3947300H 600 мм | від 12 684 грн. | 6 пропозицій | ||
Grohe Cube 3946900H 800 мм | від 24 486 грн. | 2 пропозиції | ||
Grohe Cube 3938600H 1010 мм | від 27 090 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →