Умивальник Grohe Cube 3948200H 400 мм
Grohe Cube 3948200H 400 мм500 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Cube 3948200H 400 мм
Усі ціни 7 →Раковина підвісна Grohe Cube 3948200H | 9 500 грн. |
Раковина підвісна Grohe Cube 3948200H | 10 845 грн. |
Раковина Grohe Cube 40 см з покриттям Pureguard (3948200H) 3948200H | 10 845 грн. |
Умивальник GROHE Cube 3948200H | 9 999 грн. |
Раковина подвесная Grohe Cube 3948200H | 9 500 грн. |
Раковина GROHE Cube Ceramic 3948200H біла | 10 845 грн. |
Раковина накладна на стільницю Grohe Cube Ceramic 40 х 40 см (3948200H) | 10 845 грн. |
Модификації Grohe Cube 3948200H
Ціни на Grohe Cube 3948200H |
---|---|---|---|---|
Grohe Cube 3948200H 400 мм | від 9 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Grohe Cube 3948100H 500 мм | від 8 900 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →